Je online poker lepší než live poker?

Poker

Zatím, co online poker je relativně nový koncept, množství “starých” hráčů pokeru tvrdí, že ztratil skutečnou esenci, o čem poker skutečně je. Není zde žádná “správná” odpověď na tuto otázku, jen názory – a v tomto článku budeme diskutovat o benefitech online a live pokeru.

Live poker existoval již od 1829, z čehož se Texas Holdem stal nejpopulárnější hrou světa. Většina kasin hostů stůl pro poker, s turnaji a pravidelnými hrami.

Vzrušení z blafování / výhry v live pokeru je nesrovnatelné.

Každý, kdo bere hraní pokeru seriózní, viděl nějaké televizní turnaje. Vzezření na tváři blafujúceho hráčča, když mu bluf vyjde, nebo grimasa hráče, kterého přistihli při blafování, to jsou skutečné emoce. Při plně obsazeném stolu s 10 hráči, kdy ti vyjde nemožné a ukážeš protihráčem své Harty s pocitem uspokojení, to se nedá slovy ani popsat.

Sociální spojení s běžnými hráči.

Pokud hraješ poker v kasinu rozumně často, začneš si vytvářet spojení s jinými hráči. Množství dobrých lidí hraje poker – což je vela dobrých přátel. Je tu však pár lidí, kteří všechno využijí, doporučuje se nepůjčovat peníze někomu v kasinu.

Dostane hráčů z domu.

Toto je hlavně benefit pro starší hráče, nebo hráče s rodinami. Pokud se tvá denní rutina stává monotónní, pak párhodinová přestávka v kasinu může opravdu pomoci. Peníze nemusí být v tomto případě problém, pro bezpečnost svých peněz si můžete nechat kartu doma a do kasina přijít pouze s hotovostí.

Online poker vznikl v pozdních 90tých, jako základní balík softwaru. Od té doby vybuchl do jednoho z největších trhů, které internet nabízí. Téměř každá domácnost moderního světa má přístup k internetu – a každý s přístupem na internet může hrát online poker.

Může se hrát kdekoliv, kdykoliv

Toto je pravděpodobně největší důvod k hraní online pokeru, protože každý s volnou půl hodinou může skočit na internet a zahrát si karty. Tímto přichází online poker do tvého domu, zatímco si s lidmi, které miluješ, to změnilo způsob, jakým hrajeme poker.

Režijní náklady jsou výrazně nižší, což znamená, že cena hraní je snížena.

Kasina mají tak hodne neustálých nákladů, nejen cena nemovitosti, ale elektrika, zaměstnanci, bezpečnost atd. Online poker má také neustále náklady, ale jsou enormně redukovány, což znamená, že náklady se mohou vracet hráčům. Poplatky na online poker hry a turnaje mohou být až o 50% nižší, než ve fyzických kasinech.

Online bonusy jsou výrazně dostupnější.

Online bonusy vstupní bonusy se zvyšují a internet je tvrdě využívá. Pro nové hráče, bonus hry bez vkladu dovoluje hrát poker bez risku ztráty vlasním peněz.